Zdrowie i higiena, odżywianie

Zabiegi wykonywania implantów

 
Implanty Bydgoszcz

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, w ramach której znajdziecie wykonywane przez nas naszych specjalistów implanty. Bydgoszcz stanowi obszar, na terenie którego znajdziecie zlokalizowane nasze gabinety. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają zadbać o zdrowie oraz piękny wygląd Waszych zębów.

Pomoc w rehabilitacji po zabiegach

 
Rehabilitacja Lubin

Jestem fizjoterapeutą i udzielam pomocy osobom, którym potrzebna jest rehabilitacja. Realizuję program terapii, mający na celu przywrócenia pacjentów po chorobie lub po operacji do wcześniejszego stanu. Dbam o dobrą relację i poczucie komfortu podczas spotkań i ćwiczeń. Moi pacjenci mogą zawsze liczyć na życzliwość.

Dystrybucja intuicyjnych inhalatorów

 
Inhalatory profesjonalne

Dla osób mających problemy z prawidłowym oddychaniem, cierpiących na astmę lub różnego rodzaju alergie przygotowaliśmy szereg specjalistycznych artykułów. W naszej ofercie znajdziecie między innymi inhalatory profesjonale przeznaczone zarówno do użytku domowego, jak również doskonale sprawdzające się w placówkach medycznych.

Odzyskaj sprawność po artroskopii

 
rehabilitacja po operacji kolana

Szpital we Włocławku prowadzi rehabilitację po artroskopii stawu kolanowego. Częstotliwość zabiegów i czas leczenia zależy w dużej mierze od wieku i rozległości urazu pacjenta. Ćwiczenia są konieczne, ponieważ po operacji staw często jest opuchnięty, mięśnie osłabiają się. Nasi fizjoterapeuci przywracają ruchomość w kolanie, pomagają zredukować obrzęk i szybko powrócić do normalnej aktywności fizycznej. Tkanki potrzebują czasu na wygojenie się. Zapraszamy pacjentów komercyjnych jak i na rozliczenie z NFZ.

Sklep z ksylitolem

 
Ksylitol

Wprowadź do swojej diety zdrowe przekąski! W naszych delikatesach ekologicznych znajdziesz szeroki wybór orzechów, daktyli czy jagód goji. Sprzedajemy także zdrowe zamienniki cukru. U nas kupisz ksylitol, który jest otrzymywany z kory fińskiej brzozy. Substancja nada się idealnie do posłodzenia herbaty.

Zioła, naturalne ekstrakty i witaminy

 
Zdrowe suplementy diety

Jeśli szukasz preparatów zawierających ekstrakty z owoców aronii, nasion czarnego kminu czy jagód, to tutaj je znajdziesz! Zdrowe suplementy diety w naszym sklepie są dostępne w formie łatwych do połykania tabletek. W ofercie znajdują się chociażby kapsułki z wyciągiem z małża nowozelandzkiego, omułka zielonowargowego, a także naturalne soki czy też produkty z serii Superfoods. Proponujemy zioła w formie kapsułek - aloes, czerwoną koniczynę czy czystka lekarskiego, znajdziesz tu także świetlika i liście oliwne. Sprawdź, co jeszcze mamy dla Ciebie!

Wypieki niskokaloryczne

 
dietetyczne ciasto

Szybkie do wykonania, bez konieczności korzystania z jakiegokolwiek sprzętu pyszne dietetyczne ciasto to świetny pomysł na drugie śniadanie. Bananowo-orzechowy przypominający chleb wypiek to wspaniała alternatywa dla tuczącego i niezdrowego posiłku. Do jego stworzenia potrzebujesz tylko widelca do rozgniatania i łyżki do mieszania.

 
plastyka powiek

Jeśli twoim problemem jest smutny lub zmęczony wyraz twarzy, możesz skorzystać z zabiegu Visum Clinic w Rzeszowie. Operacja powiek nie jest skomplikowana, a może znacząco odmłodzić twarz. Lekarz nacina skórę z załamaniu oka, usuwa nadmiar tłuszczu i zakłada szew. Okolica oka jest wygładzona z drobnych zmarszczek, a spojrzenie znów nabiera młodzieńczego charakteru. Blizny są w ogóle niewidoczne.