Czas wolny, Gimnastyka

Sprzęt do ćwiczeń na dworze Trainer

 
Siłownia zewnętrzna

Firma Romex zajmuje się produkcją sprzętu do ćwiczeń plenerowych. Siłownia zewnętrzna jest ciekawym uzupełnieniem miejskich stref rekreacyjnych, takich jak parki, skwery czy place zabaw dla dzieci. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały ogólnorozwojowy trening fizyczny całego ciała. Polecamy m.in. rowerki, biegacze, orbitreki, stacje do wznosów nóg, prasy do wyciskania na ćwiczenia mięśni nóg i wiele innych. Wykonujemy je z wysokiej jakości stali zabezpieczonej przed działaniem korozji.

Przygotowanie nabojów

 
Elaboracja amunicji

Aby móc bezpiecznie korzystać z broni palnej, należy odpowiednio dbać o stan techniczny nabojów. Proces ten to elaboracja amunicji. Pojęcie wiąże się z napełnianiem łusek prochem lub oznacza techniczne dane i specyfikę produktu. W ofercie sklepu posiadamy akcesoria przeznaczone do wytwarzania nabojów.

topy do pole dance

 
topy sportowe

Sklep internetowy udostępnia szereg produktów przeznaczonych do profesjonalnego i amatorskiego treningu pole dance. Przygotowaliśmy takie produkty jak topy sportowe, shorty oraz dedykowane body. W naszych strojach do ćwiczeń poczujesz się kobieco i pewnie, jednocześnie nie ograniczą one Twoich ruchów podczas pole dance.

Redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej

 
Redukcja tkanki tłuszczowej

Domeną Studio EMS Północna są atrakcyjne rozwiązania przyjazne nie tylko portfelowi. Rzetelna firma podejmuje starania aby zagwarantować swoim nabywcom takie usługi jak: likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki, redukcja tkanki tłuszczowej, zabiegi odchudzające. Nie omiń najatrakcyjniejszej możliwości! Dowiedz się w szczegółach o treningu EMS i jego wpływie na poprawę kondycji i wyglądu naszego ciała.