Czas wolny, Gimnastyka

http://sklep.folc.pl/

 
Rakietki do tenisa stołowego

Nasz sklep internetowy poleca szeroką gamę produktów do uprawiania różnego rodzaju sportów, na przykład: rakietki do tenisa stołowego. Znajdą tu Państwo również asortyment do sportów zimowych, drużynowych. Wszystkie nasze produkty, w tym również rakietki do tenisa stołowego to akcesoria wysokiej jakości. Zapraszamy do zamawiania.

Szkoła kitesurfingu Władysławowo

 
Szkoła kitesurfingu Władysławowo

Jesteś fanem sportów, które angażują dużo energii i wyzwalają dużą dawkę adrenaliny? Jeśli tak, to nasza szkoła kitesurfingu została stworzona właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapisania się na kursy kitesurfingowe oraz windsurfingowe, które organizuje nasza szkoła kitesurfingu. Zapraszamy do skorzystania! Szkoła kitesurfingu Władysławowo - SurftoFly.

Sprzęt do ćwiczeń na dworze Trainer

 
Siłownia zewnętrzna

Firma Romex zajmuje się produkcją sprzętu do ćwiczeń plenerowych. Siłownia zewnętrzna jest ciekawym uzupełnieniem miejskich stref rekreacyjnych, takich jak parki, skwery czy place zabaw dla dzieci. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, aby zapewniały ogólnorozwojowy trening fizyczny całego ciała. Polecamy m.in. rowerki, biegacze, orbitreki, stacje do wznosów nóg, prasy do wyciskania na ćwiczenia mięśni nóg i wiele innych. Wykonujemy je z wysokiej jakości stali zabezpieczonej przed działaniem korozji.

Treningi dla pracowników

 
Benefity pracownicze

Nasza oferta sportowa skierowana jest także do firm. Benefity pracownicze w formie wejściówek na siłownię mogą być bardziej zachęcające, jeśli uwzględni się możliwość skorzystania z treningu EMS. Ćwiczenia w tej formie nie wymagają dużych nakładów czasu i wysiłku, dzięki czemu cieszą się coraz większą popularnością.