Sztuka, rozwój duchowy

Fotografia biznesowa

 
sesja korporacyjna

W wielu branżach bardzo istotny jest wizerunek - tutaj z pomocą przychodzi fotografia biznesowa. Odpowiednio przygotowana sesja korporacyjna umożliwia wyeksponowanie specyfiki firmy oraz indywidualnych cech pracowników. Przemyślane i dobrze wykonane zdjęcia biznesowe doskonale promują całe przedsiębiorstwo.

Stylowe ozdoby

 
Lampiony wiklinowe

Przenieś wystrój swojego ogrodu lub podwórka na wyższy poziom dekorując je naszymi stylowymi ozdobami. Sprawdź nasze lampiony wiklinowe, które wykonane są z naturalnego materiału i wprowadzą romantyczny nastrój gdziekolwiek zostaną powieszone. Postaw na dobry produkt z ekologicznego tworzywa i ciesz się stworzonym klimatem.

Wodzirej Warszawa

 
Wodzirej Warszawa

Zadbamy o wspaniałą atmosferę podczas każdej Twojej imprezy. Wodzirej weselny z Warszawy przeprowadzi oczepiny ze znanymi i lubianymi przez gości zabawami. Oprócz własnych pomysłów jest on otwarty na propozycje Państwa Młodych i dostosowuje harmonogram imprezy do indywidualnych ich oczekiwań. Zapraszamy na naszą stronę, aby dowiedzieć się więcej!

Galeria internetowa

 
obraz do salonu

Pokój dzienny, w którym relaksujemy się i przyjmujemy gości to idealne miejsce na powieszenie okazałych dekoracji. W naszej galerii internetowej znaleźć można szeroki wybór niezwykłych ozdób autorstwa polskich artystów. Wyjątkowy obraz do salonu można wybierać spośród kilkudziesięciu propozycji o różnych formatach.

Płyty winylowe i DVD

 
Sklep z muzyką

Bez ulubionych utworów nie wyobrażasz sobie codziennego dnia? Jeśli tak, to bez wątpienia musisz odwiedzić nasz sklep z muzyką. Posiadamy w ofercie bogatą kolekcję płyt winylowych wykonawców zaliczanych do różnych gatunków. Zapewniamy zarówno produkty nowe, jak i używane, których puszczanie będzie samą przyjemnością.