Sztuka, rozwój duchowy

 
fotografia produktowa odzieży

Naszą pasją i najważniejszym zadaniem jest fotografia produktowa odzieży. Jej jakość oraz wyjątkowy profesjonalizm zachwyca każdego klienta, który decyduje się na skorzystanie z naszych usług. Fotografia odzieży to specyficzna firma robienia zdjęć, która przede wszystkim ma na celu uchwycenie i uwydatnienie największych zalet oraz pozytywnych cech danego produktów.

Zespół na wesele

 
Zespół weselny

Profesjonalny zespół weselny zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą. Potrafimy zapewnić dobrą zabawę i zarazić ludzi pozytywną energią. Nasz fachowy sprzęt, bogaty repertuar utworów oraz energia sprawiają, że nogi same rwą się do tańca. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoje przyjęcie będzie całkowicie udane - zatrudnij nasz zespół weselny. Jesteśmy całkowicie przekonani, że dzięki nam we wspólnej zabawie wezmą udział zarówno starsi, jak i młodsi uczestnicy, a rodziny obojga państwa młodych poznają się i zintegrują.

Fotografia biznesowa

 
sesja korporacyjna

W wielu branżach bardzo istotny jest wizerunek - tutaj z pomocą przychodzi fotografia biznesowa. Odpowiednio przygotowana sesja korporacyjna umożliwia wyeksponowanie specyfiki firmy oraz indywidualnych cech pracowników. Przemyślane i dobrze wykonane zdjęcia biznesowe doskonale promują całe przedsiębiorstwo.

Trójwymiarowe zdjęcia pomieszczeń

 
skanowanie 3d cennik

Oferujemy usługi fotograficzne dla domów mieszkalnych czy budynków komercyjnych - jest to tzw. skanowanie 3D. Cennik wykonywanych prac przeliczany jest w zależności od rozmiaru pomieszczeń, odległości od lokalizacji naszej firmy (opłata za dojazd) oraz wyborze jednej z usług. Umożliwiamy także publikację w Google Street View.