Sztuka, rozwój duchowy

Fotografia biznesowa

 
sesja korporacyjna

W wielu branżach bardzo istotny jest wizerunek - tutaj z pomocą przychodzi fotografia biznesowa. Odpowiednio przygotowana sesja korporacyjna umożliwia wyeksponowanie specyfiki firmy oraz indywidualnych cech pracowników. Przemyślane i dobrze wykonane zdjęcia biznesowe doskonale promują całe przedsiębiorstwo.

Stylowe ozdoby

 
Lampiony wiklinowe

Przenieś wystrój swojego ogrodu lub podwórka na wyższy poziom dekorując je naszymi stylowymi ozdobami. Sprawdź nasze lampiony wiklinowe, które wykonane są z naturalnego materiału i wprowadzą romantyczny nastrój gdziekolwiek zostaną powieszone. Postaw na dobry produkt z ekologicznego tworzywa i ciesz się stworzonym klimatem.

Wynajem fotobudki

 
Fotobudka dla dzieci

Jeżeli chcesz zapewnić każdemu ze swoich gości niezapomnianą zabawę, to doskonałym rozwiązaniem z całą pewnością okaże się dla Ciebie fotobudka dla dzieci! Nasze urządzenie dostarczamy na terenie województw pomorskiego i kujawsko-pomorskiego, zapewniając przy tym jednocześnie także cały zestaw rekwizytów, a także stały nadzór obsługi technicznej.

Sklep fotograficzny

 
Album na zdjęcia samoprzylepny

Obecnie rządzą chmury. Brzmi dziwnie? W tej chwili fotografie istnieją jedynie wirtualnie - na kontach w mediach społecznościowych, w bazach danych, dyskach i innych. Niewiele osób decyduje się na ich wywołanie, a szkoda, bo album na zdjęcia samoprzylepny to świetna zabawa! Co więcej, to również świetny prezent!

Stare plakaty botaniczne z dawnych lat

 
Plakaty botaniczne vintage

Stwórz wyjątkowy klimat w swoim wnętrzu za pomocą naszych oryginalnych plakatów botanicznych vintage. Przywołują one ducha z dawnych lat, przenosząc Cię w magiczny świat natury. Nasza kolekcja obejmuje piękne ilustracje roślin, kwiatów i drzew, które zostały zainspirowane dawnymi podręcznikami botanicznymi. Każdy plakat został starannie wydrukowany na wysokiej jakości papierze, aby zapewnić trwałość i autentyczność. Idealne do dekoracji salonu, sypialni, biura czy kawiarni. Stwórz unikalną atmosferę w swoim przestrzeni za pomocą naszych plakatów botanicznych vintage. Daj się porwać magii natury i wybierz plakat, który podkreśli Twój indywidualny styl.

Studio fotograficzne w Poznaniu - wywołanie zdjęć

 
Wywoływanie zdjęć Poznań

Poznańska pracownia fotograficzna Super-Foto oferuje kompleksowe usługi z zakresu fotografii. Wykonujemy odbitki identyfikacyjne do dowodu osobistego, paszportu, dyplomu czy legitymacji. Oferujemy wywoływanie zdjęć z aparatów cyfrowych oraz tabla pamiątkowe. Ponadto zajmujemy się również profesjonalną obróbką graficzną, w skład której wchodzi retusz rekonstrukcyjny i kosmetyczny. Odwiedź naszą stronę i zamów własny foto gadżet z podobizną bliskich Ci osób.