doradztwo prawne, kodeksy, ustawy

Kancelaria Doroty Ciechomskiej

 
Kancelarie notarialne Warszawa

Nasze biuro zajmuje się podejmowaniem wszystkich spraw, które zostały sprecyzowane przez ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Warszawskie kancelarie notarialne, w tym również ta prowadzona przez Dorotę Ciechomską, oferują sporządzanie akt, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także spisywanie protokołów i dostarczanie oświadczeń.

 
Adwokat Tychy

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej biura prawniczego KMS Legal - to kancelaria, w której swoje usługi świadczy doświadczony adwokat z Tych. Pomaga on w prowadzeniu różnorodnych spraw - z prawa pracy, rodzinnego, o odszkodowaniach, czy ubezpieczeniach. Sprawdź sam już dzisiaj - czekamy na Ciebie.

Jak pozbyć się osadu z rur

 
Czyszczenie instalacji wodnej z kamienia

Rury i studzienki, poprzez ciągły kontakt z wodą, narażone są na osadzanie się zanieczyszczeń, które z czasem mogą zmniejszyć ich prześwit. Wykonujemy czyszczenie instalacji wodnej z kamienia - do jego rozpuszczania stosujemy takie specyfiki, które nie usuwają ocynku i nie powodują uszkodzeń. Woda płynąca przez tak odświeżony system nie będzie zawierać drobinek rdzy i żelaza.

Porady prawne

 
Akty notarialne

Nasze działania to przede wszystkim współpraca z klientami opierająca się na konieczności uporządkowania spraw majątkowych takich jak akty notarialne. Zatwierdzenie własności oraz wszelkie postępowania związane z jej przekazaniem powinny być potwierdzone i znaleźć swoje uzasadnienie w respektowanych aktach prawnych. Tym właśnie zajmuje się nasza kancelaria. W skład podstawowych usług wchodzi również przygotowywanie umów deweloperskich, testamentów indywidualnych, zobowiązania dożywocia oraz innych dokumentów notarialnych.

 
aukcje komornicze

Witamy w kancelarii Komornika Sądowego Przy Sądzie Rejonowym w Głogowie. Zajmujemy się egzekucjami na podstawie sądownych tytułów egzekucyjnych z klauzulą wykonalności. Na tej podstawie posiadamy prawo do zaboru mienia ruchomego i nieruchomego w celu zabezpieczenia interesów wierzyciela. Nie wykupione sprzęty i obiekty trafiają na aukcje komornicze, podczas których sprzedajemy je po określonym procencie wartości.

W kontenerach i workach

 
Wywóz gruzu Szczecin

Świadczymy usługi w zakresie odbierania, transportowania i utylizacji odpadów remontowo-budowlanych. Zapewniamy profesjonalny wywóz gruzu na terenie Szczecina, przyjmując także ziemię z wykopów oraz różne inne elementy. Podczas prac możemy wykorzystać worki BIG-BAG bądź dedykowane kontenery o dużej pojemności.

Kancelaria prawna w Bydgoszczy

 
Prawnik

Rosnąca liczba osób poszukuje wsparcia w przypadku różnorodnych sytuacji związanych z prawem opiekuńczym i rodzinnym (między innymi rozwodowym), spadkowym, a także cywilnym i karnym. Kancelaria prawna Dorota Paczkowska z Bydgoszczy wspiera wszystkich Klientów, którzy poszukują porady, ale także reprezentacji przed sądem czy też organami administracji, przygotowania dokumentacji oraz poprowadzenia danej sprawy. Strona internetowa przedstawia szczegółowe dziedziny praktyki a także możliwości kontaktu.