doradztwo prawne, kodeksy, ustawy

Kancelaria Doroty Ciechomskiej

 
Kancelarie notarialne Warszawa

Nasze biuro zajmuje się podejmowaniem wszystkich spraw, które zostały sprecyzowane przez ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Warszawskie kancelarie notarialne, w tym również ta prowadzona przez Dorotę Ciechomską, oferują sporządzanie akt, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także spisywanie protokołów i dostarczanie oświadczeń.

 
Adwokat Tychy

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej biura prawniczego KMS Legal - to kancelaria, w której swoje usługi świadczy doświadczony adwokat z Tych. Pomaga on w prowadzeniu różnorodnych spraw - z prawa pracy, rodzinnego, o odszkodowaniach, czy ubezpieczeniach. Sprawdź sam już dzisiaj - czekamy na Ciebie.

 
Kancelaria Warszawa

Pomoc prawna obejmująca zarówno klientów indywidualnych, jak również obsługę polskich i międzynarodowych podmiotów gospodarczych. Nasz warszawska kancelaria podejmuje się spraw cywilnych, spadkowych, dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień, a także kwestii powiązanych z ochroną danych osobowych, czy prawem karnym.

przygotowanie pism procesowych

 
prawo karne

Kancelaria prawna prowadzi m.in. sprawy karne związane z postępowaniem wykonawczym. Nasz adwokat oferuje wsparcie na każdym etapie postępowania - zarówno w kwestii udzielania porad, jak i reprezentowania przed sądami. Wsparcie obejmuje także przygotowanie pism procesowych oraz różnego rodzaju wniosków.

 
Radca prawny Bydgoszcz

Jeżeli z jakiegoś powodu interesują Państwa profesjonalne porady prawne, zapraszamy serdecznie na naszą stronę internetową gdzie usługi jakie świadczy radca prawny są szczegółowo opisane. Wielu zadowolonych klientów poleca naszą kancelarię. Zapraszamy do współpracy z doświadczonym radcą prawnym w Bydgoszczy!