doradztwo prawne, kodeksy, ustawy

Kancelaria Doroty Ciechomskiej

 
Kancelarie notarialne Warszawa

Nasze biuro zajmuje się podejmowaniem wszystkich spraw, które zostały sprecyzowane przez ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Warszawskie kancelarie notarialne, w tym również ta prowadzona przez Dorotę Ciechomską, oferują sporządzanie akt, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także spisywanie protokołów i dostarczanie oświadczeń.

 
Adwokat Tychy

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej biura prawniczego KMS Legal - to kancelaria, w której swoje usługi świadczy doświadczony adwokat z Tych. Pomaga on w prowadzeniu różnorodnych spraw - z prawa pracy, rodzinnego, o odszkodowaniach, czy ubezpieczeniach. Sprawdź sam już dzisiaj - czekamy na Ciebie.

 
Kancelaria Warszawa

Pomoc prawna obejmująca zarówno klientów indywidualnych, jak również obsługę polskich i międzynarodowych podmiotów gospodarczych. Nasz warszawska kancelaria podejmuje się spraw cywilnych, spadkowych, dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień, a także kwestii powiązanych z ochroną danych osobowych, czy prawem karnym.

przygotowanie pism procesowych

 
prawo karne

Kancelaria prawna prowadzi m.in. sprawy karne związane z postępowaniem wykonawczym. Nasz adwokat oferuje wsparcie na każdym etapie postępowania - zarówno w kwestii udzielania porad, jak i reprezentowania przed sądami. Wsparcie obejmuje także przygotowanie pism procesowych oraz różnego rodzaju wniosków.