doradztwo prawne, kodeksy, ustawy

Kancelaria Doroty Ciechomskiej

 
Kancelarie notarialne Warszawa

Nasze biuro zajmuje się podejmowaniem wszystkich spraw, które zostały sprecyzowane przez ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Warszawskie kancelarie notarialne, w tym również ta prowadzona przez Dorotę Ciechomską, oferują sporządzanie akt, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także spisywanie protokołów i dostarczanie oświadczeń.

Adwokat Tychy

 
Adwokat Tychy

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej biura prawniczego KMS Legal - to kancelaria, w której swoje usługi świadczy doświadczony adwokat z Tych. Pomaga on w prowadzeniu różnorodnych spraw - z prawa pracy, rodzinnego, o odszkodowaniach, czy ubezpieczeniach. Sprawdź sam już dzisiaj - czekamy na Ciebie.

Inwestycje crowdfundingowe

 
Pracownia Finansowa opinie

Osoby posiadające nadwyżki finansowe często zastanawiają się, jak bezpiecznie je zainwestować, by móc osiągnąć realny zysk. W opinii Pracowni Finansowej warto brać udział w inwestycjach crowdfundingowych. Mowa przede wszystkim o projektach związanych z energią odnawialną (budowa elektrowni wiatrowych) oraz rynkiem nieruchomości.

sprzątanie obiektów przemysłowych Szczecin

 
sprzątanie obiektów przemysłowych Szczecin

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Nasza wyspecjalizowana i wyszkolona załoga oraz odpowiednie środki czystości gwarantują Państwu wysokiej jakości usługę. Korzystamy z środków i urządzeń zaufanych dostawców. Do naszych codziennych zadań należą: sprzątanie obiektów przemysłowych w szczecinie, biur, hal i mieszkań. Jeśli zakończyłeś właśnie ważny event i potrzebujesz profesjonalnej pomocy w przywróceniu porządku pomieszczenia - zgłoś się do nas!

Sprawy administracyjne

 
Prawo administracyjne - kancelaria prawna

W zakresie świadczonej pomocy przez naszą Kancelarię znajduje się prawo nieruchomości, które regulowane jest na mocy przepisów kodeksu postępowania administracyjnego oraz aktów normatywnych. Podejmujemy się reprezentowania osób fizycznych i prawnych w takich sprawach przed organami administracji rządowej i samorządowej.

Porady z zakresu prawa rodzinnego

 
alimenty na dziecko

Na stronie kancelarii dostępna jest usługa pomocy oraz porad związanych z prawem rodzinnym i opiekuńczym. W skład oferty wchodzi m.in. prowadzenie spraw o rozwód, separację, alimenty na dziecko lub podział majątku. Podejmowane są również postępowania spadkowe i pomoc w uzyskaniu zezwolenia na pobyt w kraju.

Adwokat alimenty

 
Alimenty na dziecko

Czasami razem z nieprzyjemną sytuacją w domu pojawia się konieczność rozstrzygnięcia sporu na drodze sądowej. Wówczas istnieje możliwość skorzystania z porady naszej kancelarii prawnej. Przyjmujemy zlecenia na pomoc w sprawach rodzinnych, w tym rozwodowych. Sporządzamy pisma procesowe i wnioski między innymi o: rozwód, separację, alimenty na dziecko i współmałżonka, ustalenie lub zaprzeczenia ojcostwa, zniesienie wspólnoty majątkowej. Pragniemy odciążyć klienta i jak najszybciej rozstrzygnąć kwestie sporne.

Firmy fotowoltaiczne mazowieckie

 
Firmy fotowoltaiczne Warszawa

Firmy fotowoltaiczne z Mazowieckiem są bardzo popularne i doświadczone. Nie inaczej jest z nami - podejmując współpracę z naszą grupą ekspertów masz pewność, iż przygotowana przez nas instalacja PV spełnia wszystkie wymagania i potrzeby domowników lub pracowników, a ty płacisz coraz niższe comiesięczne rachunki.