doradztwo prawne, kodeksy, ustawy

Kancelaria Doroty Ciechomskiej

 
Kancelarie notarialne Warszawa

Nasze biuro zajmuje się podejmowaniem wszystkich spraw, które zostały sprecyzowane przez ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Warszawskie kancelarie notarialne, w tym również ta prowadzona przez Dorotę Ciechomską, oferują sporządzanie akt, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także spisywanie protokołów i dostarczanie oświadczeń.

 
Adwokat Tychy

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej biura prawniczego KMS Legal - to kancelaria, w której swoje usługi świadczy doświadczony adwokat z Tych. Pomaga on w prowadzeniu różnorodnych spraw - z prawa pracy, rodzinnego, o odszkodowaniach, czy ubezpieczeniach. Sprawdź sam już dzisiaj - czekamy na Ciebie.

W kontenerach i workach

 
Wywóz gruzu Szczecin

Świadczymy usługi w zakresie odbierania, transportowania i utylizacji odpadów remontowo-budowlanych. Zapewniamy profesjonalny wywóz gruzu na terenie Szczecina, przyjmując także ziemię z wykopów oraz różne inne elementy. Podczas prac możemy wykorzystać worki BIG-BAG bądź dedykowane kontenery o dużej pojemności.

Kancelaria prawna w Bydgoszczy

 
Prawnik

Rosnąca liczba osób poszukuje wsparcia w przypadku różnorodnych sytuacji związanych z prawem opiekuńczym i rodzinnym (między innymi rozwodowym), spadkowym, a także cywilnym i karnym. Kancelaria prawna Dorota Paczkowska z Bydgoszczy wspiera wszystkich Klientów, którzy poszukują porady, ale także reprezentacji przed sądem czy też organami administracji, przygotowania dokumentacji oraz poprowadzenia danej sprawy. Strona internetowa przedstawia szczegółowe dziedziny praktyki a także możliwości kontaktu.

Jak anulować małżeństwo?

 
kościelne unieważnienie małżeństwa

Chociaż zerwanie związku w świetle prawa kanonicznego nie jest teoretycznie możliwe, to jednak istnieją przesłanki do jego anulowania. Kościelne unieważnienie małżeństwa możliwe jest, na przykład ze względu na młodociany wiek, niezdolność płciową, brak minimum poznania pary. Jedną z przesłanek jest również brak upoważnień kapłana, który prowadził ceremonię.