doradztwo prawne, kodeksy, ustawy

Adwokat Tychy

 
Adwokat Tychy

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej biura prawniczego KMS Legal - to kancelaria, w której swoje usługi świadczy doświadczony adwokat z Tych. Pomaga on w prowadzeniu różnorodnych spraw - z prawa pracy, rodzinnego, o odszkodowaniach, czy ubezpieczeniach. Sprawdź sam już dzisiaj - czekamy na Ciebie.

Inwestycje crowdfundingowe

 
Pracownia Finansowa opinie

Osoby posiadające nadwyżki finansowe często zastanawiają się, jak bezpiecznie je zainwestować, by móc osiągnąć realny zysk. W opinii Pracowni Finansowej warto brać udział w inwestycjach crowdfundingowych. Mowa przede wszystkim o projektach związanych z energią odnawialną (budowa elektrowni wiatrowych) oraz rynkiem nieruchomości.

Sprawy administracyjne

 
Prawo administracyjne - kancelaria prawna

W zakresie świadczonej pomocy przez naszą Kancelarię znajduje się prawo nieruchomości, które regulowane jest na mocy przepisów kodeksu postępowania administracyjnego oraz aktów normatywnych. Podejmujemy się reprezentowania osób fizycznych i prawnych w takich sprawach przed organami administracji rządowej i samorządowej.

Wzór wniosku do komornika

 
Wzór wniosku egzekucyjnego

Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Pruszkowa działa zgodnie z wytyczonymi przez polskie prawo zadaniami w zakresie egzekucji pieniężnych i niepieniężnych, wykonując między innymi egzekucje z wynagrodzenia za pracę, z ruchomości, nieruchomości, ze statków morskich, zabezpieczenia roszczeń, eksmisji, spisu inwentarza, zabezpieczenia spadku. Kancelaria udostępnia na swojej stronie internetowej wzór wniosku egzekucyjnego w formacie PDF, do pobrania na komputer. Umieszczane są również obwieszczenia o nadchodzących licytacjach.

Otrzymywanie decyzji prawnych

 
decyzję o środowiskowych uwarunkowaniach

Nasza kancelaria wspiera klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców w uzyskiwaniu odpowiedniej dokumentacji od odpowiednich organów, która umożliwia przeprowadzanie konkretnych czynności. Mogą to być przykładowo decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach, które są niezbędne, chociażby podczas procesów budowy.

Pomoc adwokata dla osób prywatnych i przedsiębiorców

 
Usługi prawnicze Kraków

Moja kancelaria zajmuje się szerokim zakresem spraw - również związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Moje usługi prawnicze w Krakowie obejmują doradztwo, pomoc w ustaleniu strategii procesowej, reprezentację przed organami jurysdykcyjnymi oraz przedstawienie realnych możliwości prawnych klienta.

Akty notarialne i doradztwo

 
Kancelaria notarialna

Pełen zakres czynności notarialnych gwarantuje nasz notariusz. Bydgoszcz to miejsce, w którym znajdą Państwo nasze biuro. Kancelaria Notarialna Zbigniew Wocka świadczy usługi w zakresie: spisywanie aktów notarialnych, sporządzanie aktów poświadczenia dziedziczenia, spisywanie protokołów, dokonywanie poświadczeń, a także sporządzenie odpisów dokumentów. Nasi notariusze to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy rzetelnie i profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.