doradztwo prawne, kodeksy, ustawy

Kancelaria Doroty Ciechomskiej

 
Kancelarie notarialne Warszawa

Nasze biuro zajmuje się podejmowaniem wszystkich spraw, które zostały sprecyzowane przez ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Warszawskie kancelarie notarialne, w tym również ta prowadzona przez Dorotę Ciechomską, oferują sporządzanie akt, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także spisywanie protokołów i dostarczanie oświadczeń.

Adwokat Tychy

 
Adwokat Tychy

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej biura prawniczego KMS Legal - to kancelaria, w której swoje usługi świadczy doświadczony adwokat z Tych. Pomaga on w prowadzeniu różnorodnych spraw - z prawa pracy, rodzinnego, o odszkodowaniach, czy ubezpieczeniach. Sprawdź sam już dzisiaj - czekamy na Ciebie.

Inwestycje crowdfundingowe

 
Pracownia Finansowa opinie

Osoby posiadające nadwyżki finansowe często zastanawiają się, jak bezpiecznie je zainwestować, by móc osiągnąć realny zysk. W opinii Pracowni Finansowej warto brać udział w inwestycjach crowdfundingowych. Mowa przede wszystkim o projektach związanych z energią odnawialną (budowa elektrowni wiatrowych) oraz rynkiem nieruchomości.

sprzątanie obiektów przemysłowych Szczecin

 
sprzątanie obiektów przemysłowych Szczecin

Serdecznie witamy na naszej stronie internetowej i zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy. Nasza wyspecjalizowana i wyszkolona załoga oraz odpowiednie środki czystości gwarantują Państwu wysokiej jakości usługę. Korzystamy z środków i urządzeń zaufanych dostawców. Do naszych codziennych zadań należą: sprzątanie obiektów przemysłowych w szczecinie, biur, hal i mieszkań. Jeśli zakończyłeś właśnie ważny event i potrzebujesz profesjonalnej pomocy w przywróceniu porządku pomieszczenia - zgłoś się do nas!