doradztwo prawne, kodeksy, ustawy

Kancelaria Doroty Ciechomskiej

 
Kancelarie notarialne Warszawa

Nasze biuro zajmuje się podejmowaniem wszystkich spraw, które zostały sprecyzowane przez ustawę z dnia 14 lutego 1991 r. Warszawskie kancelarie notarialne, w tym również ta prowadzona przez Dorotę Ciechomską, oferują sporządzanie akt, wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów, a także spisywanie protokołów i dostarczanie oświadczeń.

 
Adwokat Tychy

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej biura prawniczego KMS Legal - to kancelaria, w której swoje usługi świadczy doświadczony adwokat z Tych. Pomaga on w prowadzeniu różnorodnych spraw - z prawa pracy, rodzinnego, o odszkodowaniach, czy ubezpieczeniach. Sprawdź sam już dzisiaj - czekamy na Ciebie.

W kontenerach i workach

 
Wywóz gruzu Szczecin

Świadczymy usługi w zakresie odbierania, transportowania i utylizacji odpadów remontowo-budowlanych. Zapewniamy profesjonalny wywóz gruzu na terenie Szczecina, przyjmując także ziemię z wykopów oraz różne inne elementy. Podczas prac możemy wykorzystać worki BIG-BAG bądź dedykowane kontenery o dużej pojemności.

Kancelaria prawna w Bydgoszczy

 
Prawnik

Rosnąca liczba osób poszukuje wsparcia w przypadku różnorodnych sytuacji związanych z prawem opiekuńczym i rodzinnym (między innymi rozwodowym), spadkowym, a także cywilnym i karnym. Kancelaria prawna Dorota Paczkowska z Bydgoszczy wspiera wszystkich Klientów, którzy poszukują porady, ale także reprezentacji przed sądem czy też organami administracji, przygotowania dokumentacji oraz poprowadzenia danej sprawy. Strona internetowa przedstawia szczegółowe dziedziny praktyki a także możliwości kontaktu.

 
Kancelaria Warszawa

Pomoc prawna obejmująca zarówno klientów indywidualnych, jak również obsługę polskich i międzynarodowych podmiotów gospodarczych. Nasz warszawska kancelaria podejmuje się spraw cywilnych, spadkowych, dochodzenia odszkodowań i zadośćuczynień, a także kwestii powiązanych z ochroną danych osobowych, czy prawem karnym.