doradztwo prawne, kodeksy, ustawy

Adwokat Tychy

 
Adwokat Tychy

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej biura prawniczego KMS Legal - to kancelaria, w której swoje usługi świadczy doświadczony adwokat z Tych. Pomaga on w prowadzeniu różnorodnych spraw - z prawa pracy, rodzinnego, o odszkodowaniach, czy ubezpieczeniach. Sprawdź sam już dzisiaj - czekamy na Ciebie.

Inwestycje crowdfundingowe

 
Pracownia Finansowa opinie

Osoby posiadające nadwyżki finansowe często zastanawiają się, jak bezpiecznie je zainwestować, by móc osiągnąć realny zysk. W opinii Pracowni Finansowej warto brać udział w inwestycjach crowdfundingowych. Mowa przede wszystkim o projektach związanych z energią odnawialną (budowa elektrowni wiatrowych) oraz rynkiem nieruchomości.

Sprawy administracyjne

 
Prawo administracyjne - kancelaria prawna

W zakresie świadczonej pomocy przez naszą Kancelarię znajduje się prawo nieruchomości, które regulowane jest na mocy przepisów kodeksu postępowania administracyjnego oraz aktów normatywnych. Podejmujemy się reprezentowania osób fizycznych i prawnych w takich sprawach przed organami administracji rządowej i samorządowej.

Adwokat alimenty

 
Alimenty na dziecko

Czasami razem z nieprzyjemną sytuacją w domu pojawia się konieczność rozstrzygnięcia sporu na drodze sądowej. Wówczas istnieje możliwość skorzystania z porady naszej kancelarii prawnej. Przyjmujemy zlecenia na pomoc w sprawach rodzinnych, w tym rozwodowych. Sporządzamy pisma procesowe i wnioski między innymi o: rozwód, separację, alimenty na dziecko i współmałżonka, ustalenie lub zaprzeczenia ojcostwa, zniesienie wspólnoty majątkowej. Pragniemy odciążyć klienta i jak najszybciej rozstrzygnąć kwestie sporne.

Wzór wniosku do komornika

 
Wzór wniosku egzekucyjnego

Komornik sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Pruszkowa działa zgodnie z wytyczonymi przez polskie prawo zadaniami w zakresie egzekucji pieniężnych i niepieniężnych, wykonując między innymi egzekucje z wynagrodzenia za pracę, z ruchomości, nieruchomości, ze statków morskich, zabezpieczenia roszczeń, eksmisji, spisu inwentarza, zabezpieczenia spadku. Kancelaria udostępnia na swojej stronie internetowej wzór wniosku egzekucyjnego w formacie PDF, do pobrania na komputer. Umieszczane są również obwieszczenia o nadchodzących licytacjach.