Organizacje

Praca tymczasowa w NL

 
oferty pracy Holandia

Przedsiębiorstwa w Holandii posiadają dla osób z Polski liczne oferty pracy. Nasza agencja pomaga w rekrutacji oraz gwarantuje dojazd do miejsca docelowego, zakwaterowanie, kontakt z ludźmi z firmy i inne udogodnienia, by Twój pobyt za granicą był jak najbardziej komfortowy. Dzięki biurom zarówno w PL, jak i w NL oraz polskojęzycznym osobom z naszej firmy wymiana wszelkich formalności oraz transport przebiega bardzo sprawnie.

Firma pogrzebowa Warszawa

 
Zakład pogrzebowy Warszawa Wola

Już od trzydziestu lat nasza firma świadczy usługi związane z pochówkiem Zmarłych na terenie całej Polski. Nasz zakład pogrzebowy posiada w swojej ofercie eleganckie wieńce i wiązanki, trumny oraz urny. Oferujemy kompleksową organizację obrzędów towarzyszących kremacji lub pochówkowi Zmarłego, zarówno w formie tradycyjnej, jak i świeckiej.

Usługi pogrzebowe Rybnik

 
całodobowe usługi pogrzebowe

Wiadomość o stracie bliskiej osoby jest dla każdego z nas ciosem. Niezależnie od okoliczności, nigdy nie jesteśmy na to przygotowani. W tych najtrudniejszych momentach jednak musimy zmobilizować się do zorganizowania ceremonii pożegnalnej. To nie łatwe. Warto liczyć na wsparcie firmy funeralnej. Polecamy Państwu całodobowe usługi pogrzebowe zakładu Orcus z Rybnika. Działamy naprawdę kompleksowo. Zajmujemy się wszystkim, od transportu i przygotowania ciała, poprzez organizację stypy i prowadzenie ceremonii.