Busy, transport osób

Wynajem - długoterminowy aut

 
Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Oferujemy wynajem długoterminowy samochodów dla firm, których działalność opiera się na korzystaniu z floty samochodowej. Nasza propozycja świetnie sprawdzi się również w przedsiębiorstwach, które dopiero zaczynają swoją działalność i jeszcze nie potrafią określić swojego pełnego zapotrzebowania na środki komunikacji.

Przewozy pasażerskie Łukasz-Trans

 
Busy do Belgii

Firma przewozowa Łukasz-Trans specjalizuje się w organizacji wyjazdów do krajów europejskich. Wynajmujemy busy do Belgii, gwarantując możliwość skorzystania z codziennych wyjazdów i z możliwości dojazdu do dowolnego miejsca w tym kraju. Po każdym wyjeździe oferujemy oczywiście również przejazd powrotny do Polski.

Naprawa elementów silnika Diesla

 
naprawa pomp wtryskowych poznań

Podejmując się realizowania naszych usług mamy na uwadze ich wieloaspektowość. Oznacza to, że naprawa pompowtryskiwaczy rozpoczyna się już od profesjonalnego demontażu. W kolejnych etapach opiera się na wnikliwym badaniu sprawności i funkcjonalności wszystkich modułów odpowiedzialnych za pracę tego elementu. Wykrycie nawet najdrobniejszych usterek jest możliwe dzięki nowoczesnym maszynom i urządzeniom pomiarowym, które znajdują się w stałym wyposażeniu naszego warsztatu. Mogą Państwo polegać na naszym profesjonalizmie.

Bagażniki dachowe

 
Thule sklep

Gdy chcesz przewieźć dużo rzeczy i bagażnik Twojego samochodu nie wystarczy, musisz zapewnić mu inne sposoby na przyczepienie Twoich bagaży. Jednym z nich są bagażniki i boxy dachowe Thule oferowane przez nasz sklep. Produkty tej firmy znane są z solidnej konstrukcji, dzięki której zabezpieczysz wszystkie przewożone przez Ciebie przedmioty.

Wycinarka CO2

 
Laser światłowodowy

W naszym asortymencie można znaleźć szereg urządzeń służących do cięcia i znakowania blach. W szczególności polecamy nasz laser światłowodowy, który pozostaje równie wydajny, co energooszczędny. W zakładach przemysłowych doskonale sprawdza się również nasza wycinarka CO2, która może być wykorzystywana również przy obróbce tekstyliów czy drewna.

Myjnia bezdotykowa

 
Myjnia samochodowa samoobsługowa

Na naszej stronie internetowej czekają na Ciebie informacje na temat naszego cennika myjni samochodowych. Jeżeli zastanawiasz się nad otwarciem tego obiektu i szukasz specjalistycznej pomocy w tej dziedzinie, nasza myjnia samochodowa samoobsługowa bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży i zapewniamy naszym kontrahentom profesjonalną współpracę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Sprzęt audio dla pojazdów

 
Nagłośnienie samochodowe

Prowadzimy sprzedaż rozmaitych urządzeń audio, które pochodzą od renomowanych i znanych producentów, takich jak np. JBL. Wiemy, jak istotne dla niektórych jest odpowiednie nagłośnienie samochodowe, dlatego proponujemy nowoczesne subwoofery, skrzynie basowe, radia, tuby, czy nawet stacje multimedialne różnych rodzajów.

 
Naprawa pomp wtryskowych

Prawdą jest, iż naprawa pomp wtryskowych wymaga nie tylko znakomitego przygotowania merytorycznego, ale i współpracy doświadczonych mechaników ze specjalistycznym sprzętem. Firma Bosch Diesel Service Matkowski proponuje Państwu szeroki zakres działalności związanej z regeneracją różnorodnych elementów układu silnikowego.

Wypożyczalnia samochodów

 
Auto dostawcze wynajem

W wielu sytuacjach niezbędne są sprawdzone usługi transportowe. Jeżeli potrzebne jest auto dostawcze wynajem może okazać się najlepszym rozwiązaniem. Nasza firma dysponuje samochodami osobowymi oraz przeznaczonymi do przewozu rozmaitych ładunków. Oferujemy wypożyczenie pojazdów na jedną dobę, ale także na kilka dni.

Cartec

 
Analizator spalin

Analiza spalin dzięki proponowanym przez nas urządzeniom staje się czynnością niezwykle prostą. Proponujemy profesjonalne analizatory spalin, które powstały w oparciu o wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Zachęcamy Państwa do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami. Zapraszamy!

 
Optymalizacja kosztów floty

Firma FLOTUS zajmuje się świadczeniem usług związanych z zarządzaniem flotą. Zapewniamy m.in. optymalizację kosztów floty, kontroling wydatków, kompleksowe doradztwo oraz edukację użytkowników pojazdów. Skorzystaj z naszych usług, a my zajmiemy się zmniejszeniem obciążenia obowiązkami związanymi z zarządzaniem flotą.

 
Przewozy autokarowe Warszawa

Organizujemy przewozy autokarowe (Warszawa). Dysponujemy nowoczesnymi, w pełni sprawnymi pojazdami gwarantującymi bezpieczną i komfortową podróż. Jesteśmy przekonani o tym, że każdy, kto zdecyduje się na nawiązanie z nami współpracy, będzie w pełni zadowolony z prezentowanego przez nas poziomu. Najlepsze przewozy autokarowe zapewni Ci właśnie nasza firma z Warszawy.

 
sprzedaż używanych śmieciarek

Nasza firma oferuje sprzedaż używanych śmieciarek! W niskich cenach i z gwarancją jakości. Oczywiście, jeśli potrzebujesz innego pojazdu komunalnego, też takie u nas znajdziesz. Oferujemy kredyty, leasing i inne formy ubezpieczenia. Koniecznie sprawdź naszą ofertę, a następnie skontaktuj się z nami!!