Busy, transport osób

Wynajem - długoterminowy aut

 
Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Oferujemy wynajem długoterminowy samochodów dla firm, których działalność opiera się na korzystaniu z floty samochodowej. Nasza propozycja świetnie sprawdzi się również w przedsiębiorstwach, które dopiero zaczynają swoją działalność i jeszcze nie potrafią określić swojego pełnego zapotrzebowania na środki komunikacji.

Przewozy pasażerskie Łukasz-Trans

 
Busy do Belgii

Firma przewozowa Łukasz-Trans specjalizuje się w organizacji wyjazdów do krajów europejskich. Wynajmujemy busy do Belgii, gwarantując możliwość skorzystania z codziennych wyjazdów i z możliwości dojazdu do dowolnego miejsca w tym kraju. Po każdym wyjeździe oferujemy oczywiście również przejazd powrotny do Polski.

Naprawa elementów silnika Diesla

 
naprawa pomp wtryskowych poznań

Podejmując się realizowania naszych usług mamy na uwadze ich wieloaspektowość. Oznacza to, że naprawa pompowtryskiwaczy rozpoczyna się już od profesjonalnego demontażu. W kolejnych etapach opiera się na wnikliwym badaniu sprawności i funkcjonalności wszystkich modułów odpowiedzialnych za pracę tego elementu. Wykrycie nawet najdrobniejszych usterek jest możliwe dzięki nowoczesnym maszynom i urządzeniom pomiarowym, które znajdują się w stałym wyposażeniu naszego warsztatu. Mogą Państwo polegać na naszym profesjonalizmie.

 
Produkcja konstrukcji stalowych

Jednym z działów naszej działalności jest produkcja konstrukcji stalowych. Oferujemy świadczenia na najwyższy poziom wykonawstwa, co zostało potwierdzone przez liczne certyfikaty Urzędu Dozoru Technicznego. W trakcie produkcji kontrakcji stalowych wykorzystywane są wyłącznie wysokiej jakości materiały oraz zaawansowane technologicznie rozwiązania.

 
Złomowanie aut Wrocław

Prowadzimy działalność jako oficjalna stacja demontażowa,a co oznacza, że wykonywane przez nas złomowanie aut we Wrocławiu jest legalne - robienie tego bez pozwolenia, podlega każe. Z tego też powodu warto wybrać naszą firmę. Udostępniliśmy na stronie internetowej wygodny w obsłudze formularz, na podstawie którego proponujemy konkretne kwoty skupu samochodów powypadkowych i użytkowych. Skup aut za gotówkę, to super możliwość - pozbędziesz się nie działającego złomu, a my przejmiemy wykonanie formalności.

 
Filtracja oleju

Wybierz nowoczesne rozwiązania, jakie oferuje przedsiębiorstwo Bipromasz i maksymalnie wykorzystaj stosowane w swoim warsztacie lub zakładzie przemysłowym materiały. Filtracja oleju w Bydgoszczy umożliwia ponowne wykorzystanie cieczy roboczej, a dzięki proponowanym przez nas systemom jest wyjątkowo wydajna.

Bagażniki dachowe

 
Thule sklep

Gdy chcesz przewieźć dużo rzeczy i bagażnik Twojego samochodu nie wystarczy, musisz zapewnić mu inne sposoby na przyczepienie Twoich bagaży. Jednym z nich są bagażniki i boxy dachowe Thule oferowane przez nasz sklep. Produkty tej firmy znane są z solidnej konstrukcji, dzięki której zabezpieczysz wszystkie przewożone przez Ciebie przedmioty.

Wycinarka CO2

 
Laser światłowodowy

W naszym asortymencie można znaleźć szereg urządzeń służących do cięcia i znakowania blach. W szczególności polecamy nasz laser światłowodowy, który pozostaje równie wydajny, co energooszczędny. W zakładach przemysłowych doskonale sprawdza się również nasza wycinarka CO2, która może być wykorzystywana również przy obróbce tekstyliów czy drewna.

Myjnia bezdotykowa

 
Myjnia samochodowa samoobsługowa

Na naszej stronie internetowej czekają na Ciebie informacje na temat naszego cennika myjni samochodowych. Jeżeli zastanawiasz się nad otwarciem tego obiektu i szukasz specjalistycznej pomocy w tej dziedzinie, nasza myjnia samochodowa samoobsługowa bez wątpienia spotka się z Twoim zainteresowaniem. Jesteśmy profesjonalistami w swojej branży i zapewniamy naszym kontrahentom profesjonalną współpracę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

Sprzęt audio dla pojazdów

 
Nagłośnienie samochodowe

Prowadzimy sprzedaż rozmaitych urządzeń audio, które pochodzą od renomowanych i znanych producentów, takich jak np. JBL. Wiemy, jak istotne dla niektórych jest odpowiednie nagłośnienie samochodowe, dlatego proponujemy nowoczesne subwoofery, skrzynie basowe, radia, tuby, czy nawet stacje multimedialne różnych rodzajów.

Wózki siatkowe

 
Rollkontenery

Transport towarów jest bardzo ważnym elementem funkcjonowania praktycznie każdej firmy, niezależnie od tego, czy zajmuje się handlem, czy produkcją towarów. Chcąc efektywnie przewozić poszczególne produkty, warto zainwestować w rollkontenery, dzięki którym można transportować duże ilości produktów jednocześnie.

Dokładna regeneracja filtrów DPF/FAP

 
Czyszczenie filtra cząstek stałych

Jeśli szukasz profesjonalnego serwisu, który pomoże właściwie zregenerować DPF/FAP w każdym pojeździe, to nasza oferta spełni Twoje oczekiwania. Czyszczenie filtra cząstek stałych to nasza specjalizacja - korzystamy z pionierskich rozwiązań oraz wydajnych maszyn, dzięki czemu możemy zapewnić terminowość wykonania usługi i pełne zadowolenie.

Piaskarki i akcesoria

 
Piaskarki kabinowe

Już nie musisz się zastanawiać, gdzie warto jest zakupić nowoczesne, a jednocześnie wytrzymałe urządzenia. Wystarczy, że zajrzysz na stronę internetową naszej firmy, gdzie czeka na ciebie między innymi piaskarki kabinowe, dzięki której będziesz mógł wykonać piaskowanie wszelkich felg samochodowych. Sprzęt ten wyposażony jest w pistolet nadmuchowy regulowany jedną ręką, elastyczną rurę, wewnętrzne oświetlenie, duże drzwi po obu stronach czy choćby wydajne odsysanie kurzu.

Best Classic Car

 
Import samochodów z USA

Jesteś pasjonatem motoryzacji? Chcesz kupić oryginalny pojazd spełniający Twoje potrzeby? Jeżeli nie możesz znaleźć na rynku polskim tego, czego oczekujesz, sprowadź auto zza granicy. Nasza firma prowadzi import samochodów z USA już od wielu lat, dlatego ma doświadczenie w przeprowadzaniu tego typu transakcji. Zdaj się na nas i skontaktuj się, aby powiedzieć, czego pragniesz. My znajdziemy ofertę i wylicytujemy wóz dla Ciebie. Przeczytaj na naszej stronie jakie są procedury i zapoznaj się z opłatami celnymi.