Przepisy kulinarne, Jedzenie, Restauracje

Sprzęt gastronomiczny

 
Naprawa zmywarek Warszawa

Szukasz odpowiedniego wyposażenia do swojego sklepu lub baru? Nie trać więcej czasu i zleć zakup oraz dostawę określonych urządzeń gastronomicznym profesjonalistom! Firma VIK-POL Gastro specjalizuje się w tej dziedzinie, jak i oferuje usługi z zakresu serwisowania sprzętu, ich montażu oraz przeszkolenia klientów. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski. Wybierz sprawdzony sposób - z przyjemnością zapewnimy wszystko, co potrzebne do funkcjonowania kuchni. Gorąco zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - lepszej nie znajdziesz!

AP Polska - urządzenia do produkcji lodów

 
kotleciarka elektryczna

Urządzenia do produkcji schłodzonych słodkości to doskonały sposób na rozwój biznesu. Urządzenia do granity, jakie oferujemy w asortymencie AP Polska to produkty, które pozwolą Wam na wytworzenie przepysznych smakołyków, którymi zachwycicie swoich klientów - zwłaszcza w gorące dni. Serdecznie polecamy!

Venge

 
wesele Łódź

Najlepsze wesela zorganizujesz w Venge! To tutaj znajduje się obsługa na najwyższym poziomie, oferująca zawsze profesjonalizm i fachowość. Nasze sale wyposażone są w eleganckim stylu i dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapraszamy zatem wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług!

Meble do barów

 
Stoły chłodnicze

Proponujemy produkty, które wykorzystywane być mogą w branży gastronomicznej, w tym przede wszystkim w barach. Sprzedajemy stoły chłodnicze, które wykonane są z w wersji z drzwiami pełnymi, a także z szufladami, zaś nasze produkty są wykorzystywane również w lokalach restauracyjnych jako bary sałatkowe.