Rozwiązania dla biznesu

 
Odszkodowania komunikacyjne

Spotkanie z Klientem, analiza dokumentów, a następnie negocjacje z zakładem ubezpieczeń - tak pracuje Kancelaria Delikta. Posiadamy swoje oddziały między innymi w takich miastach jak Bydgoszcz. Proces o odszkodowania komunikacyjne na skutek wypadku samochodowego, potrącenia bądź stłuczki to część zakresu usług, które świadczymy naszym Klientom. Zajmujemy się także dochodzeniem rekompensaty w takich sytuacjach jak śmierć bliskiej osoby oraz urazy ciała na skutek poślizgnięcia lub potknięcia.

 
odszkodowania powypadkowe

Nasze biuro to kancelaria odszkodowawcza zajmująca się udzielaniem pomocy prawnej klientom chcącym uzyskać zadośćuczynienie za wypadek przy pracy, czy też błąd lekarski bądź inne zdarzenia losowe. Poza tym prowadząca ją adwokat udziela porad prawnych, sporządza oraz opiniuje wzory dokumentów, a także reprezentuje klientów przed sądem w sprawach o rozwód, czy też innych z zakresu prawa rodzinnego, a także w postępowaniach karnych, cywilnych bądź też pracy. Siedziba biura znajduje się we Wrocławiu.

Zasady przechowywania dokumentów w firmie

 
Przechowywanie dokumentacji pracowniczej

Polskie prawo jasno reguluje kwestie związane z archiwizacją oraz utylizacją papierów firmowych. Przechowywanie dokumentacji pracowniczej z początkiem 2019r. będzie wymagać od nas 10 lat archiwizacji akt - 40 lat krócej niż dotychczas. To jednak wciąż bardzo długi okres, przez który zawartym w nich danym należy zapewnić należyte bezpieczeństwo.

Redakcja tekstów specjalistycznych

 
Korekta artykułów naukowych

W ramach usługi poprawiamy ortografię, gramatykę, styl, interpunkcję i logikę tekstu. Nasza korekta artykułów naukowych obejmuje kilka rund, w których staramy się, by ostateczny tekst wyglądał na napisany po angielsku - a nie tylko przetłumaczony na niego. Pracujemy m.in. nad prezentacjami, listami przewodnimi czy streszczeniami.

Rzetelne analizy finansowe

 
Kancelaria doradztwa podatkowego

Każdy, kto prowadzi duże przedsiębiorstwo lub działalność gospodarczą, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko jest odnaleźć się wśród skomplikowanych przepisów. Dlatego też WTS Saja proponuje wszystkim swoim klientom usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Ich pracownicy prowadzą księgi rachunkowe, przygotowuję wszelkie zeznania, a także deklaracje do urzędów. Dzięki temu właściciele firm mogą uniknąć wielu nieprzyjemności związanych z nieprawidłowościami w finansach.

 
Logistyka sklepów internetowych

Nasza specjalizacja to logistyka sklepów internetowych. Mamy doświadczenie w tej dziedzinie. Dlatego możemy sprawnie przyjmować zamówienia, realizować przesyłki, dokonywać pełnej fiskalizacji oraz obsługiwać programy lojalnościowe, tak modne w dzisiejszych czasach jako sposób na zatrzymanie Klienta. E-commerce to dział IT, o którym wiemy wszystko. Współpracowaliśmy z gigantami sprzedaży, dlatego jesteśmy w stanie poradzić sobie z prowadzeniem zakupów on-line na każdą skalę.

Usługi ppoż

 
Przeglądy gaśnic podkarpackie

W przepisach przeciwpożarowych wymienione są cykliczne przeglądy gaśnic oraz kontrole okresowe instalacji hydrantowych. To pozwala w znacznym stopniu zadbać o własne bezpieczeństwo w przypadku wystąpienia nieoczekiwanych sytuacji. Nasza firma świadczy usługi w tym zakresie działań w obrębie województwa podkarpackiego m.in. w okolicach Rzeszowa.