Rozwiązania dla biznesu

 
Odszkodowania komunikacyjne

Spotkanie z Klientem, analiza dokumentów, a następnie negocjacje z zakładem ubezpieczeń - tak pracuje Kancelaria Delikta. Posiadamy swoje oddziały między innymi w takich miastach jak Bydgoszcz. Proces o odszkodowania komunikacyjne na skutek wypadku samochodowego, potrącenia bądź stłuczki to część zakresu usług, które świadczymy naszym Klientom. Zajmujemy się także dochodzeniem rekompensaty w takich sytuacjach jak śmierć bliskiej osoby oraz urazy ciała na skutek poślizgnięcia lub potknięcia.

 
odszkodowania powypadkowe

Nasze biuro to kancelaria odszkodowawcza zajmująca się udzielaniem pomocy prawnej klientom chcącym uzyskać zadośćuczynienie za wypadek przy pracy, czy też błąd lekarski bądź inne zdarzenia losowe. Poza tym prowadząca ją adwokat udziela porad prawnych, sporządza oraz opiniuje wzory dokumentów, a także reprezentuje klientów przed sądem w sprawach o rozwód, czy też innych z zakresu prawa rodzinnego, a także w postępowaniach karnych, cywilnych bądź też pracy. Siedziba biura znajduje się we Wrocławiu.

Zasady przechowywania dokumentów w firmie

 
Przechowywanie dokumentacji pracowniczej

Polskie prawo jasno reguluje kwestie związane z archiwizacją oraz utylizacją papierów firmowych. Przechowywanie dokumentacji pracowniczej z początkiem 2019r. będzie wymagać od nas 10 lat archiwizacji akt - 40 lat krócej niż dotychczas. To jednak wciąż bardzo długi okres, przez który zawartym w nich danym należy zapewnić należyte bezpieczeństwo.

Rzetelne analizy finansowe

 
Kancelaria doradztwa podatkowego

Każdy, kto prowadzi duże przedsiębiorstwo lub działalność gospodarczą, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko jest odnaleźć się wśród skomplikowanych przepisów. Dlatego też WTS Saja proponuje wszystkim swoim klientom usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Ich pracownicy prowadzą księgi rachunkowe, przygotowuję wszelkie zeznania, a także deklaracje do urzędów. Dzięki temu właściciele firm mogą uniknąć wielu nieprzyjemności związanych z nieprawidłowościami w finansach.

 
Pomoc w uzyskaniu odszkodowania

W obrębie naszej działalności mamy Państwu do zaproponowania pomoc w uzyskaniu odszkodowania za zróżnicowane losowe wydarzenia. Mamy tu na myśli zarówno jednorazowe świadczenia z tytułu wypadków, jak i renty, zadośćuczynienia czy zwrot kosztów, które musieliście Państwo przeznaczyć na leczenie. Świadomość społeczna w zakresie wiedzy o tym, co przysługuje nam w konkretnych sytuacjach wciąż nie jest zbyt wysoka, dlatego funkcja wiarygodnego informatora, którym chcielibyśmy być, również jest tu dla nas bardzo ważna.

Kursy na uprawnienia do kierowania samochodowem osobowym

 
prawo jazdy na automat

Postaw na sprawdzony ośrodek szkolący przyszłych kierowców. Przejdź przez kompleksowy kurs teoretyczny i praktyczny i zdobądź prawo jazdy na automat kategorii B. Przygotuj się pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy wyjaśnią obowiązujące przepisy oraz przygotują do obsługi pojazdu posiadającego wygodną, bezobsługową skrzynię biegów.

Zabezpieczenie dla osób wykonujących zawód medyczny

 
OC dla fizjoterapeuty

Zdecyduj się na naszą ofertę, by zabezpieczyć się przed konsekwencjami prawnymi związanymi z wykonywaniem twojego zawodu. Proponujemy OC dla fizjoterapeuty dotyczące podania złego leku, postawienia złej diagnozy czy błędu w sztuce medycznej. Odpowiednio zabezpieczony unikniesz konieczności wypłaty odszkodowania z własnej kieszeni.

Rezygnacja z ubezpieczenia

 
Wypowiedzenie umowy oc

Ta polisa jest dosyć wyjątkowa, bowiem jej zakres jest uregulowany specjalną ustawą. Rezygnacja z niej może nie być taka prosta, dlatego udzielimy Ci wszelkich informacji związanych z tą procedurą. Wypowiedzenie umowy OC odbywa się za pomocą przeznaczonego do tego druczku. Może być np. konsekwencją wyrejestrowania pojazdu.