Rozwiązania dla biznesu

Odszkodowania powypadkowe

 
Odszkodowania powypadkowe

Nasze biuro to kancelaria odszkodowawcza zajmująca się udzielaniem pomocy prawnej klientom chcącym uzyskać zadośćuczynienie za wypadek przy pracy, czy też błąd lekarski bądź inne zdarzenia losowe. Poza tym prowadząca ją adwokat udziela porad prawnych, sporządza oraz opiniuje wzory dokumentów, a także reprezentuje klientów przed sądem w sprawach o rozwód, czy też innych z zakresu prawa rodzinnego, a także w postępowaniach karnych, cywilnych bądź też pracy. Siedziba biura znajduje się we Wrocławiu.

Zasady przechowywania dokumentów w firmie

 
Przechowywanie dokumentacji pracowniczej

Polskie prawo jasno reguluje kwestie związane z archiwizacją oraz utylizacją papierów firmowych. Przechowywanie dokumentacji pracowniczej z początkiem 2019r. będzie wymagać od nas 10 lat archiwizacji akt - 40 lat krócej niż dotychczas. To jednak wciąż bardzo długi okres, przez który zawartym w nich danym należy zapewnić należyte bezpieczeństwo.

Rzetelne analizy finansowe

 
Kancelaria doradztwa podatkowego

Każdy, kto prowadzi duże przedsiębiorstwo lub działalność gospodarczą, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężko jest odnaleźć się wśród skomplikowanych przepisów. Dlatego też WTS Saja proponuje wszystkim swoim klientom usługi z zakresu doradztwa podatkowego. Ich pracownicy prowadzą księgi rachunkowe, przygotowuję wszelkie zeznania, a także deklaracje do urzędów. Dzięki temu właściciele firm mogą uniknąć wielu nieprzyjemności związanych z nieprawidłowościami w finansach.

Kursy na uprawnienia do kierowania samochodowem osobowym

 
prawo jazdy na automat

Postaw na sprawdzony ośrodek szkolący przyszłych kierowców. Przejdź przez kompleksowy kurs teoretyczny i praktyczny i zdobądź prawo jazdy na automat kategorii B. Przygotuj się pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy wyjaśnią obowiązujące przepisy oraz przygotują do obsługi pojazdu posiadającego wygodną, bezobsługową skrzynię biegów.

Zmiany w podatkach

 
Podatek liniowy nowy ład

Zmiany, które weszły w życie na początku roku, mają wiele plusów i minusów. Nowy Ład wprowadził liczne modyfikacje w rozliczeniach, wielu przedsiębiorców zdecydowało się na przejście na podatek liniowy, który zakłada stałą, 19-procentową stawkę, niezależną od dochodów. Minusem tego rozwiązania jest brak możliwości rozliczenia wraz z małżonkiem.

Pomoc przy upadłości działalności gospodarczej

 
Upadłości przedsiębiorstw

Naszą kancelarię buduje zespół radców prawnych, syndyków i tymczasowych nadzorców sądowych biegłych w zakresie prawa gospodarczego. Możemy podjąć się prowadzenia spraw o upadłości przedsiębiorstw, pomóc w przygotowaniu odpowiednich pism procesowych i wniosków oraz reprezentować firmy przed sądem i organami państwowymi.

Profesjonalna rachunkowość

 
Rejestracja firmy

Jeśli poszukujecie Państwo solidnego biura rachunkowego w Słupsku, zapraszamy do zapoznania się z profilem działalności biura All-Tax. Oferujemy kompleksowe usługi księgowe związane z rejestracją firmy oraz jej późniejszą działalnością. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencyjnych, rejestrów VAT, rozliczeń związanych z najmem i wielu innych. Obsługujemy zarówno firmy, jak i klientów cywilnych. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Prowadzenie ksiąg podatkowo-rachunkowych

 
prowadzenie ksiąg rachunkowych

Bydgoszcz pozwala na zapewnienie sobie zaplecza w postaci doskonałych usług jakie może nam zaoferować biuro rachunkowe. Prowadzenie ksiąg rachunkowych należy powierzyć doświadczonemu kontrahentowi. Nasze biuro rachunkowe właśnie do tej grupy się zalicza i jesteśmy dumni z faktu, iż wiele firm zaufało właśnie nam.