Dla najmłodszych, Dzieci, Rodzina, Szkoła

W basenie Smile-Swim

 
obozy dla dzieci

Jeśli Twoja pociecha nie umie się jeszcze dobrze poruszać w wodzie, zapisz ją na basen Smile-Swim, gdzie zajęcia realizowane są w niewielkich grupach przez wykształconego instruktora. Nauka pływania dla dzieci, to zajęcia w których naukę łączymy z zabawą, co znacznie przyspiesza uzyskiwanie pożądanych efektów. A w okresie letnim serdecznie polecamy obozy dla dzieci!

przedszkole Jabłonna k. Warszawy

 
przedszkole Jabłonna k. Warszawy

Jeśli szukacie Państwo bezpiecznego, doskonale wyposażonego miejsca, w którym Wasze maluchy będą mogły odkrywać świat i rozwijać swoje pasje pod opieką wykwalifikowanej, pełnej zaangażowania kadry, zapraszamy do nas. Przedszkole Jabłonna k. Warszawy to wyjątkowy, obiekt, znajdujący się wśród drzew, w spokojnej okolicy. Zapewniamy również szeroki wybór zajęć artystycznych, obejmujących taniec, karate czy zajęcia sportowe.

Gry, karty i inne zabawki

 
karty do gry

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zabawki, które rozwijają umysł dziecka. Polecamy zwłaszcza sztuczki karciane krok po kroku, edukacyjny zestaw eksperymentów dla małego geniusza i karty do gier. U nas znajdziesz też lalki, pluszaki, puzzle, klocki, wyposażenie pokoju dziecięcego, akcesoria niemowlęce, wózki i nosidła.

Angielski przez internet

 
Kursy językowe online

Chciałbyś płynnie komunikować się po angielsku, a może dopiero rozpocząć swoją przygodę z niemieckim lub hiszpańskim? W naszej firmie prowadzimy kursy językowe online dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Możesz dołączyć do niewielkiej grupy studentów lub zdecydować się na zajęcia indywidualne.

Szkolenia językowe dla firmy Wrocław

 
Kursy językowe dla firm Wrocław

Na naszych zajęciach stawiamy w szczególności na naukę mówienia. Oferujemy bardzo efektywne kursy językowe dla firm z Wrocławia i okolic, na których pracownicy poznają słownictwo ogólne, biznesowe i specjalistyczne. Obecnie wszystkie nasze lekcje odbywają się w formie online. Zapewniamy również wygodną kontrolę postępów w nauce.

przedszkole dwujęzyczne Warszawa

 
przedszkole dwujęzyczne Warszawa

Szukasz miejsca, w którym Twoja pociecha będzie miała zapewnioną nie tylko najlepszą opiekę, ale także takiego, które stworzy najlepsze warunki do jej rozwoju? Jeżeli tak, to najlepszą opcją będzie dla Ciebie mieszczące się na Warszawskim Ursusie Prywatne przedszkole dwujęzyczne „Maja”. Już od pierwszych lat życia stawiamy na przyswajanie przez naszych Podopiecznych kompetencji, które z całą pewnością zaprocentują w przyszłości. Mamy do zaoferowania także bardzo szeroką gamę zajęć dodatkowych o zróżnicowanym charakterze.

Kursy z drukowania przestrzennego dla szkół

 
Druk 3D zajęcia dla dzieci

Zastosowanie nowoczesnych technologii informatycznych przynosi pozytywne efekty w medycynie, sztuce oraz przemyśle. Wytwarzanie przestrzenne, czyli druk 3D, umożliwia wykonanie części zamiennych lub protez z wybranego tworzywa. W naszej ofercie dostępne są kreatywne zajęcia dla dzieci, które uwzględniają praktyczną prezentację tej techniki oraz samodzielną produkcję elementów.

Zestawy klocków dla niemowląt

 
Miękkie klocki dla dzieci

Rozwój niemowlęcia opiera się w dużej mierze na podstawowym zmyśle dotyku. Miękkie klocki dla dzieci w różnych kształtach są odpowiednie już od kilku miesięcy, pozwolą na rozwinięcie sprawności manualnej i rozbudzenie wyobraźni. Są to bezpieczne zabawki, pozwalające na badanie faktur i kształtów maleńkimi rączkami.