Dla najmłodszych, Dzieci, Rodzina, Szkoła

przedszkole Jabłonna k. Warszawy

 
przedszkole Jabłonna k. Warszawy

Jeśli szukacie Państwo bezpiecznego, doskonale wyposażonego miejsca, w którym Wasze maluchy będą mogły odkrywać świat i rozwijać swoje pasje pod opieką wykwalifikowanej, pełnej zaangażowania kadry, zapraszamy do nas. Przedszkole Jabłonna k. Warszawy to wyjątkowy, obiekt, znajdujący się wśród drzew, w spokojnej okolicy. Zapewniamy również szeroki wybór zajęć artystycznych, obejmujących taniec, karate czy zajęcia sportowe.

Angielski przez internet

 
Kursy językowe online

Chciałbyś płynnie komunikować się po angielsku, a może dopiero rozpocząć swoją przygodę z niemieckim lub hiszpańskim? W naszej firmie prowadzimy kursy językowe online dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Możesz dołączyć do niewielkiej grupy studentów lub zdecydować się na zajęcia indywidualne.

Szkolenia językowe dla firmy Wrocław

 
Kursy językowe dla firm Wrocław

Na naszych zajęciach stawiamy w szczególności na naukę mówienia. Oferujemy bardzo efektywne kursy językowe dla firm z Wrocławia i okolic, na których pracownicy poznają słownictwo ogólne, biznesowe i specjalistyczne. Obecnie wszystkie nasze lekcje odbywają się w formie online. Zapewniamy również wygodną kontrolę postępów w nauce.

przedszkole dwujęzyczne Warszawa

 
przedszkole dwujęzyczne Warszawa

Szukasz miejsca, w którym Twoja pociecha będzie miała zapewnioną nie tylko najlepszą opiekę, ale także takiego, które stworzy najlepsze warunki do jej rozwoju? Jeżeli tak, to najlepszą opcją będzie dla Ciebie mieszczące się na Warszawskim Ursusie Prywatne przedszkole dwujęzyczne „Maja”. Już od pierwszych lat życia stawiamy na przyswajanie przez naszych Podopiecznych kompetencji, które z całą pewnością zaprocentują w przyszłości. Mamy do zaoferowania także bardzo szeroką gamę zajęć dodatkowych o zróżnicowanym charakterze.

Poradnia dziecięca

 
Psycholog dla dzieci

Nasza poradnia oferuje pomoc młodym osobom, które nie radzą sobie z nauką czy funkcjonowaniem w grupie. Psycholog dla dzieci przeprowadza rozmowy z pacjentem, a także z jego rodzicami. Następnie stawia diagnozę i proponuje odpowiednią terapię. Pomaga także w przypadku problemów w szkole, takich jak dysleksja.