Dla najmłodszych, Dzieci, Rodzina, Szkoła

przedszkole Jabłonna k. Warszawy

 
przedszkole Jabłonna k. Warszawy

Jeśli szukacie Państwo bezpiecznego, doskonale wyposażonego miejsca, w którym Wasze maluchy będą mogły odkrywać świat i rozwijać swoje pasje pod opieką wykwalifikowanej, pełnej zaangażowania kadry, zapraszamy do nas. Przedszkole Jabłonna k. Warszawy to wyjątkowy, obiekt, znajdujący się wśród drzew, w spokojnej okolicy. Zapewniamy również szeroki wybór zajęć artystycznych, obejmujących taniec, karate czy zajęcia sportowe.

Angielski przez internet

 
Kursy językowe online

Chciałbyś płynnie komunikować się po angielsku, a może dopiero rozpocząć swoją przygodę z niemieckim lub hiszpańskim? W naszej firmie prowadzimy kursy językowe online dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Możesz dołączyć do niewielkiej grupy studentów lub zdecydować się na zajęcia indywidualne.

przedszkole dwujęzyczne Warszawa

 
przedszkole dwujęzyczne Warszawa

Szukasz miejsca, w którym Twoja pociecha będzie miała zapewnioną nie tylko najlepszą opiekę, ale także takiego, które stworzy najlepsze warunki do jej rozwoju? Jeżeli tak, to najlepszą opcją będzie dla Ciebie mieszczące się na Warszawskim Ursusie Prywatne przedszkole dwujęzyczne „Maja”. Już od pierwszych lat życia stawiamy na przyswajanie przez naszych Podopiecznych kompetencji, które z całą pewnością zaprocentują w przyszłości. Mamy do zaoferowania także bardzo szeroką gamę zajęć dodatkowych o zróżnicowanym charakterze.

Zakład pogrzebowy

 
Transport zwłok Warszawa

Zadbane o pożegnanie to ostatnia szansa na godne uczczenie bliskiej osoby. Dlatego nasza firma oferuje profesjonalny transport zwłok w Warszawie, który od lat zdobywa zaufanie setek rodzin. Dysponujemy nowoczesnym taborem, dzięki któremu gwarantujemy bezpieczny przewóz, bez względu na odległość. Trudne chwile powierzyć należy tylko specjalistom - nasza empatyczna obsługa zapewnia komfort i dyskretność na każdym etapie realizacji usługi. Zaufaj nam, a my zadbamy o spokojne i godne ostatnie przejście Twojego bliskiego. Skontaktuj się z nami już dziś.

Ochraniacz do łóżeczka - sklep internetowy

 
ochraniacz do łóżeczka

Dipoli.pl to sklep z akcesoriami dla dzieci i niemowląt. Można tu nabyć między innymi ochraniacz do łóżeczka w formie warkocza plecionego z miękkiej i puszystej tkaniny. Zabezpiecza on ściany mebelka i chroni dziecko przed uderzeniami o twarde elementy. Produkt dostępny jest w różnych kolorach oraz szerokościach, o pojedynczym lub podwójnym splocie.