Dla najmłodszych, Dzieci, Rodzina, Szkoła

W basenie Smile-Swim

 
obozy dla dzieci

Jeśli Twoja pociecha nie umie się jeszcze dobrze poruszać w wodzie, zapisz ją na basen Smile-Swim, gdzie zajęcia realizowane są w niewielkich grupach przez wykształconego instruktora. Nauka pływania dla dzieci, to zajęcia w których naukę łączymy z zabawą, co znacznie przyspiesza uzyskiwanie pożądanych efektów. A w okresie letnim serdecznie polecamy obozy dla dzieci!

Sesje coachingowe

 
Coaching Katowice

Nasza oferta obejmuje sesje szkoleniowe z zakresu lifestyle'u oraz prowadzenia kariery. Coaching w naszym rozumieniu przewiduje stawianie sobie celów życiowych, które są spójne z naszym światopoglądem, przez co nie wydaja się odrealnione. Zajęcia prowadzone są na terenie Katowic, lecz organizujemy także sesje online.

Bezpieczny sen niemowlęcia

 
Jak układać noworodka do snu

W opiece nad maluszkiem należy pamiętać o wielu rzeczach - by ułatwić zadanie wszystkim młodym rodzicom w naszym serwisie zebraliśmy szereg porad dotyczących na przykład tego, jak układać noworodka do snu. Zapraszamy do przeczytania naszego artykułu i zapoznania się z ofertą bezpiecznych i sprawdzonych artykułów niemowlęcych.

MamaAnia

 
Meble dla dzieci

Meble dla dzieci powinny być dostosowane nie tylko do ich wzrostu, ale także do ich upodobań estetycznych. W związku z tym w MamaAnia oferujemy przepiękne elementy wyposażenia dziecięcego pokoju, w jasnych przyjemnych kolorach. Nasze produkty wykonane są z bezpiecznych dla zdrowia materiałów, posiadających stosowne atesty, takich jak np. drewno. Dzięki naszym produktom, pokój Państwa dzieci będzie miejscem przyjaznym, w którym miło będzie spędzać czas. Dodatkowo mogą Państwo nabyć u nas drobiazgi, dzięki którym przestrzeń malucha nabierze indywidualnego charakteru.

 
przedszkole Jabłonna k. Warszawy

Jeśli szukacie Państwo bezpiecznego, doskonale wyposażonego miejsca, w którym Wasze maluchy będą mogły odkrywać świat i rozwijać swoje pasje pod opieką wykwalifikowanej, pełnej zaangażowania kadry, zapraszamy do nas. Przedszkole Jabłonna k. Warszawy to wyjątkowy, obiekt, znajdujący się wśród drzew, w spokojnej okolicy. Zapewniamy również szeroki wybór zajęć artystycznych, obejmujących taniec, karate czy zajęcia sportowe.

Gry, karty i inne zabawki

 
sztuczki karciane krok po kroku

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zabawki, które rozwijają umysł dziecka. Polecamy zwłaszcza sztuczki karciane krok po kroku oraz edukacyjny zestaw eksperymentów dla małego geniusza. U nas znajdziesz też lalki, pluszaki, puzzle, klocki, wyposażenie pokoju dziecięcego, akcesoria niemowlęce, wózki i nosidła.