Dla najmłodszych, Dzieci, Rodzina, Szkoła

Leczenie problemów w relacjach międzyludzkich u najmłodszych

 
Trening umiejętności społecznych dla dzieci Warszawa

Wiele pociech jest nieśmiałych i nie radzi sobie z nawiązywaniem przyjaźni czy po prostu kontaktem z innymi osobami (między innymi w swoim wieku). Dlatego organizujemy trening umiejętności społecznych dla dzieci w Warszawie, który nauczy je nawiązywać relacje międzyludzkie i zwiększy ich pewność siebie.

Wózki dla dzieci

 
Wózki dziecięce

Tylko w naszym sklepie internetowym znajdziesz idealne produkty dla bezpieczeństwa i komfortu swojego dziecka! Proponujemy zarówno solidne i wielofunkcyjny wózek dla dziecka, jak i bezpieczne foteliki samochodowe. Oferujemy elementy najwyższej jakości, dostępne w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do kontaktu!

W basenie Smile-Swim

 
obozy dla dzieci

Jeśli Twoja pociecha nie umie się jeszcze dobrze poruszać w wodzie, zapisz ją na basen Smile-Swim, gdzie zajęcia realizowane są w niewielkich grupach przez wykształconego instruktora. Nauka pływania dla dzieci, to zajęcia w których naukę łączymy z zabawą, co znacznie przyspiesza uzyskiwanie pożądanych efektów. A w okresie letnim serdecznie polecamy obozy dla dzieci!

Otulacze dla noworodków

 
Otulacz

Prezentujemy starannie wykonane kokoniki dla niemowlaków, które pozwalają im tuż po porodzie odczuwać komfort, ciepło i bezpieczeństwo. Otulacz zapinany jest na dwustronny zamek oraz szyty z miękkiej bawełny z dodatkiem elastanu, co zapewnia dziecku swobodę ruchów. W ofercie posiadamy wzory chłopięce i dziewczęce.