Dla najmłodszych, Dzieci, Rodzina, Szkoła

W basenie Smile-Swim

 
obozy dla dzieci

Jeśli Twoja pociecha nie umie się jeszcze dobrze poruszać w wodzie, zapisz ją na basen Smile-Swim, gdzie zajęcia realizowane są w niewielkich grupach przez wykształconego instruktora. Nauka pływania dla dzieci, to zajęcia w których naukę łączymy z zabawą, co znacznie przyspiesza uzyskiwanie pożądanych efektów. A w okresie letnim serdecznie polecamy obozy dla dzieci!

przedszkole Jabłonna k. Warszawy

 
przedszkole Jabłonna k. Warszawy

Jeśli szukacie Państwo bezpiecznego, doskonale wyposażonego miejsca, w którym Wasze maluchy będą mogły odkrywać świat i rozwijać swoje pasje pod opieką wykwalifikowanej, pełnej zaangażowania kadry, zapraszamy do nas. Przedszkole Jabłonna k. Warszawy to wyjątkowy, obiekt, znajdujący się wśród drzew, w spokojnej okolicy. Zapewniamy również szeroki wybór zajęć artystycznych, obejmujących taniec, karate czy zajęcia sportowe.

Gry, karty i inne zabawki

 
karty do gry

W ofercie naszego sklepu znajdziesz zabawki, które rozwijają umysł dziecka. Polecamy zwłaszcza sztuczki karciane krok po kroku, edukacyjny zestaw eksperymentów dla małego geniusza i karty do gier. U nas znajdziesz też lalki, pluszaki, puzzle, klocki, wyposażenie pokoju dziecięcego, akcesoria niemowlęce, wózki i nosidła.

Angielski przez internet

 
Kursy językowe online

Chciałbyś płynnie komunikować się po angielsku, a może dopiero rozpocząć swoją przygodę z niemieckim lub hiszpańskim? W naszej firmie prowadzimy kursy językowe online dla osób na różnych poziomach zaawansowania. Możesz dołączyć do niewielkiej grupy studentów lub zdecydować się na zajęcia indywidualne.

Szkolenia językowe dla firmy Wrocław

 
Kursy językowe dla firm Wrocław

Na naszych zajęciach stawiamy w szczególności na naukę mówienia. Oferujemy bardzo efektywne kursy językowe dla firm z Wrocławia i okolic, na których pracownicy poznają słownictwo ogólne, biznesowe i specjalistyczne. Obecnie wszystkie nasze lekcje odbywają się w formie online. Zapewniamy również wygodną kontrolę postępów w nauce.

przedszkole dwujęzyczne Warszawa

 
przedszkole dwujęzyczne Warszawa

Szukasz miejsca, w którym Twoja pociecha będzie miała zapewnioną nie tylko najlepszą opiekę, ale także takiego, które stworzy najlepsze warunki do jej rozwoju? Jeżeli tak, to najlepszą opcją będzie dla Ciebie mieszczące się na Warszawskim Ursusie Prywatne przedszkole dwujęzyczne „Maja”. Już od pierwszych lat życia stawiamy na przyswajanie przez naszych Podopiecznych kompetencji, które z całą pewnością zaprocentują w przyszłości. Mamy do zaoferowania także bardzo szeroką gamę zajęć dodatkowych o zróżnicowanym charakterze.

Łóżeczko dla niemowląt

 
ochraniacz na szczebelki do łóżeczka

Twoja pociecha śpi sama? Zatem ochraniacz na szczebelki do łóżeczka jest niezbędnym wyposażeniem pokoju! Pleciony warkocz ochroni maleństwo przed stłuczeniem. Ponadto stanowi wyjątkowy element ozdobny i czyni kącik bardziej przytulniejszym. Sprawdź dostępne kolory i wybierz ten, który pasuje do pościeli lub barwy ścian.