Dla najmłodszych, Dzieci, Rodzina, Szkoła

Leczenie problemów w relacjach międzyludzkich u najmłodszych

 
Trening umiejętności społecznych dla dzieci Warszawa

Wiele pociech jest nieśmiałych i nie radzi sobie z nawiązywaniem przyjaźni czy po prostu kontaktem z innymi osobami (między innymi w swoim wieku). Dlatego organizujemy trening umiejętności społecznych dla dzieci w Warszawie, który nauczy je nawiązywać relacje międzyludzkie i zwiększy ich pewność siebie.

Mountain Buggy

 
Wózki dla bliźniaków

Zapraszamy do wyjątkowego, doskonale zaopatrzonego sklepu z artykułami dziecięcymi. Na stronie podwojneszczescie.net znajdziecie państwo między innymi doskonałe, funkcjonalne, praktyczne i solidne wózki dla bliźniaków marek Mountain Buggy, joolz day czy Phil&teds. To doskonale przemyślane, wygodne, a przy tym bardzo estetyczne produkty.

Lekki wózek

 
Najlepsza spacerówka

Podczas codziennych przejażdżek po parku czy ulicach miasta z maluchem kluczowe jest posiadanie wózka, który można łatwo złożyć i przenosić. Te cechy spełnia nasza najlepsza spacerówka, która jest na dodatek zwrotna, komfortowa oraz prezentuje się wyjątkowo atrakcyjnie. Dzięki temu są z niej zadowoleni zarówno rodzice, jak i dziecko.

Akcesoria dziecięce

 
Torby do wózka

W naszym asortymencie przygotowaliśmy rozwiązanie, które zapewnią wygodę podczas spacerów z maluszkiem. Oferujemy torby do wózka, dostępne w wielu wariantach, które świetnie sprawdzą się w połączeniu z gondolą oraz spacerówką. Nasze organizery pozwolą na zapakowanie wszelkich niezbędnych akcesoriów dziecięcych.

Wózki dla dzieci

 
Wózki dziecięce

Tylko w naszym sklepie internetowym znajdziesz idealne produkty dla bezpieczeństwa i komfortu swojego dziecka! Proponujemy zarówno solidne i wielofunkcyjny wózek dla dziecka, jak i bezpieczne foteliki samochodowe. Oferujemy elementy najwyższej jakości, dostępne w bardzo korzystnych cenach. Zapraszamy do kontaktu!

W basenie Smile-Swim

 
obozy dla dzieci

Jeśli Twoja pociecha nie umie się jeszcze dobrze poruszać w wodzie, zapisz ją na basen Smile-Swim, gdzie zajęcia realizowane są w niewielkich grupach przez wykształconego instruktora. Nauka pływania dla dzieci, to zajęcia w których naukę łączymy z zabawą, co znacznie przyspiesza uzyskiwanie pożądanych efektów. A w okresie letnim serdecznie polecamy obozy dla dzieci!