Serwisy informacyjne, Promocja

Tanie gadżety reklamowe - gadzety-reklamowe-smeurope.pl

 
Tanie gadżety reklamowe

Specjalnością naszej firmy są tanie gadżety reklamowe. Starając się odpowiedzieć na rosnące wymagania naszych klientów biznesowych zapewniamy im nie tylko atrakcyjną cenę artykułów, ale także wysoką jakość. To daje nam pewność, że każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszej propozycji, będzie całkowicie zadowolony z otrzymanych towarów. Efektowne, praktyczne i tanie gadżety reklamowe - tak atrakcyjnej propozycji nie zapewni Ci żadna inna firma. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, które są dostępne na stronie internetowej.

 
reklama kraków

Nawet najlepsze towary i usługi nie sprzedają się dziś same - stąd też, jeżeli chce się liczyć na rzeczywiście duże zyski warto zainteresować się propozycjami, jakie przedstawia nasza agencja reklamowa. Nasza krakowska firma oferuje szeroki rodzaj usług - wykonujemy między innymi oklejanie samochodów, czy też kasetony.

Marketingowe gadżety z reklamą firmy

 
Upominki reklamowe

Zadowolenie klientów jest od samego początku działalności kwestią priorytetową, w której nasze przedsiębiorstwo nie uznaje drogi na skróty. Aby móc zapewnić jedynie najbardziej wydajne i efektywne rozwiązania, zatrudniamy kadrę specjalistów z wielu dziedzin, a także korzystamy z nowoczesnych i zaawansowanych technologicznie urządzeń i maszyn. W skład proponowanego przez nas asortymentu wchodzą wysokiej jakości upominki reklamowe, które pozwolą skutecznie budować wizerunek Państwa firmy wśród pracowników i klientów.

KMB - nanosimy grafiki i tekst na tworzywa sztuczne

 
Druk na PCV

Inwestycje w nowoczesny sprzęt sprawiły, że firma KMB oferuje Państwu szereg innowacyjnych usług. Jedną z nich jest druk na PCV, a także tworzywach spienionych i twardych. Nasze realizacje wykonujemy przy wykorzystaniu ploterów OCE/Canon Arizona, których wysoka jakość pracy została wielokrotnie nagrodzona na branżowych konkursach.

Gadżety promocyjne z logiem firmy

 
Ściereczki reklamowe

Produkujemy akcesoria takie jak smycze, breloczki oraz torby na zakupy z nadrukami firmowymi. Polecamy też nasze ściereczki reklamowe z mikrofibry. Gadżet doskonale się nada do czyszczenia szkieł w okularach lub ekranów laptopów. Szmatki posiadają nadruk sublimacyjny. Sprawdź również naszą ofertę wstążek atłasowych dwustronnie farbowanych.

Profesjonalna drukarnia

 
Druk

Odwiedź naszą stronę internetową i skorzystaj z oferty dopasowanej do Ciebie pod każdym względem. Firma Kiwi Media proponuje bardzo atrakcyjną cenowo usługę, jaką jest druk cyfrowy. Na zamówienie wykonujemy tanie ulotki, papier firmowy, teczki ofertowe, atrakcyjne wizualnie wizytówki oraz plakaty, a także katalogi, gwarancje i instrukcje. Z pewnością przypadną Państwu do gustu nasze ceny i jakość materiałów. Serdecznie zapraszamy.