Serwisy informacyjne, Promocja

reklama kraków

 
reklama kraków

Nawet najlepsze towary i usługi nie sprzedają się dziś same - stąd też, jeżeli chce się liczyć na rzeczywiście duże zyski warto zainteresować się propozycjami, jakie przedstawia nasza agencja reklamowa. Nasza krakowska firma oferuje szeroki rodzaj usług - wykonujemy między innymi oklejanie samochodów, czy też kasetony.

KMB - nanosimy grafiki i tekst na tworzywa sztuczne

 
Druk na PCV

Inwestycje w nowoczesny sprzęt sprawiły, że firma KMB oferuje Państwu szereg innowacyjnych usług. Jedną z nich jest druk na PCV, a także tworzywach spienionych i twardych. Nasze realizacje wykonujemy przy wykorzystaniu ploterów OCE/Canon Arizona, których wysoka jakość pracy została wielokrotnie nagrodzona na branżowych konkursach.

Gadżety promocyjne z logiem firmy

 
Ściereczki reklamowe

Produkujemy akcesoria takie jak smycze, breloczki oraz torby na zakupy z nadrukami firmowymi. Polecamy też nasze ściereczki reklamowe z mikrofibry. Gadżet doskonale się nada do czyszczenia szkieł w okularach lub ekranów laptopów. Szmatki posiadają nadruk sublimacyjny. Sprawdź również naszą ofertę wstążek atłasowych dwustronnie farbowanych.

Agencja reklamowa Poznań

 
Agencja reklamowa Poznań

Daj się zauważyć! Zleć wykonanie gadżetów i banerów najlepszym! Agencja reklamowa w Poznaniu czeka na Twoje zamówienia: oferujemy druk wielkoformatowy, projektowanie plakatów i grafik, a także tworzenie nadruków na odzieży i naklejek na samochody. Pomożemy Ci zdobyć nowych klientów i znacznie poszerzyć zasięg firmy, więc złóż zamówienie już dziś!

UniCall - technologie i pracownicy w telemarketingu

 
Contact center outsourcing

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele firm, które działając ekspansywnie szukają nowych kanałów dla sprzedaży swoich produktów i usług. Jednym z nich może być akwizycja telefoniczna. Firma UniCall oferuje swoim klientom outsourcing dla contact center. Dzięki odpowiednio wyszkolonym dostarczonym przez nas pracownikom, a także udostępnieniu współczesnej wiedzy i technologii, będą mogli Państwo uczynić z telefonu główne medium kontaktu z klientami. Zakres naszych usług jest dostosowany do wymagań i możliwości klienta.

Sprzedaż, montaż i wynajem flag

 
Flagi reklamowe Warszawa

W ramach naszej działalności oferujemy duży wybór flag reklamowych na sprzedaż lub wynajem w całej Polsce. Na terenie Warszawy i okolic działa także nasz serwis 48h. Firmom szukającym skutecznych sposobów promocji szczególnie polecamy maszty, które gwarantują dobrą widzialność marki, a także znacząco podnoszą prestiż w oczach klientów i partnerów.

Oprawy dokumentów

 
Oprawy dokumentów

Proponujemy Państwu możliwość wzbogacania szlachetności swoich druków poprzez działanie profesjonalnych urządzeń, jakimi są laminatory. Kseronimar to firma posiadająca w asortymencie swojego sklepu doskonałe rozwiązania renomowanych producentów, które z całą pewnością spełnią oczekiwania użytkowników we wszystkich biurach - domowych czy firmowych. Świetne do punktów oprawy dokumentów i posiadające rozbudowane oraz wydajne mechanizmy. Inwestycja w nie to zadowolenie oraz możliwość korzystania przez wiele lat.

Nalepki Toruń

 
Nalepki Toruń

Nie oznacza to oczywiście, że do niedawna nalepki reklamowe nie były znane. Przeciwnie, zawsze stanowiły one ważny element promocji konkretnego towaru należy jednak przyznać i to, że niewiele osób zdawało sobie sprawę z tego, że etykietki reklamowe mogą pełnić funkcję inną niż informacyjna. Nowe spojrzenie na naklejki reklamowe stało się zresztą możliwe nie tylko dlatego, że utworzono dział promocji i reklamy. Nasza firma produkuje najlepsze etykietki reklamowe, które oferujemy w konkurencyjnych cenach.