Serwisy informacyjne, Promocja

 
reklama kraków

Nawet najlepsze towary i usługi nie sprzedają się dziś same - stąd też, jeżeli chce się liczyć na rzeczywiście duże zyski warto zainteresować się propozycjami, jakie przedstawia nasza agencja reklamowa. Nasza krakowska firma oferuje szeroki rodzaj usług - wykonujemy między innymi oklejanie samochodów, czy też kasetony.

KMB - nanosimy grafiki i tekst na tworzywa sztuczne

 
Druk na PCV

Inwestycje w nowoczesny sprzęt sprawiły, że firma KMB oferuje Państwu szereg innowacyjnych usług. Jedną z nich jest druk na PCV, a także tworzywach spienionych i twardych. Nasze realizacje wykonujemy przy wykorzystaniu ploterów OCE/Canon Arizona, których wysoka jakość pracy została wielokrotnie nagrodzona na branżowych konkursach.

Gadżety promocyjne z logiem firmy

 
Ściereczki reklamowe

Produkujemy akcesoria takie jak smycze, breloczki oraz torby na zakupy z nadrukami firmowymi. Polecamy też nasze ściereczki reklamowe z mikrofibry. Gadżet doskonale się nada do czyszczenia szkieł w okularach lub ekranów laptopów. Szmatki posiadają nadruk sublimacyjny. Sprawdź również naszą ofertę wstążek atłasowych dwustronnie farbowanych.

 
Agencja reklamowa Poznań

Daj się zauważyć! Zleć wykonanie gadżetów i banerów najlepszym! Agencja reklamowa w Poznaniu czeka na Twoje zamówienia: oferujemy druk wielkoformatowy, projektowanie plakatów i grafik, a także tworzenie nadruków na odzieży i naklejek na samochody. Pomożemy Ci zdobyć nowych klientów i znacznie poszerzyć zasięg firmy, więc złóż zamówienie już dziś!

UniCall - technologie i pracownicy w telemarketingu

 
Contact center outsourcing

Obecnie na rynku funkcjonuje wiele firm, które działając ekspansywnie szukają nowych kanałów dla sprzedaży swoich produktów i usług. Jednym z nich może być akwizycja telefoniczna. Firma UniCall oferuje swoim klientom outsourcing dla contact center. Dzięki odpowiednio wyszkolonym dostarczonym przez nas pracownikom, a także udostępnieniu współczesnej wiedzy i technologii, będą mogli Państwo uczynić z telefonu główne medium kontaktu z klientami. Zakres naszych usług jest dostosowany do wymagań i możliwości klienta.

Sprzedaż, montaż i wynajem flag

 
Flagi reklamowe Warszawa

W ramach naszej działalności oferujemy duży wybór flag reklamowych na sprzedaż lub wynajem w całej Polsce. Na terenie Warszawy i okolic działa także nasz serwis 48h. Firmom szukającym skutecznych sposobów promocji szczególnie polecamy maszty, które gwarantują dobrą widzialność marki, a także znacząco podnoszą prestiż w oczach klientów i partnerów.

Kubki reklamowe

 
Kubki z logo

Serdecznie polecamy Państwu wyjątkowe kubki z logo, które dostępne są w naszej ofercie. Gwarantujemy kompleksową realizację usługi, od zaprojektowania ich designu, przez wykonanie. Oferujemy kubki z logo dostępne w różnych kolorach i kształtach, indywidualnie dopasowane do rodzaju prowadzonej przez Ciebie działalności.