Dla świata naukowego i szkolących się

Szkolenia z oszczędnej jazdy

 
Eco driving

Wiele osób myśli, iż eco driving jest zachowaniem i postępowaniem wyłącznie na rzecz środowiska. Jednakże, jest to również znacząca oszczędność dla naszego portfela. Aczkolwiek, aby okazała się ona możliwa, warto zapoznać się z propozycją marki Caravent, która prowadzi liczne szkolenia oraz kursy z tego zakresu.

Firma tłumaczeniowa

 
Przekład dokumentów z angielskiego

Zadbanie o kompatybilność tekstu napisanego w innym języku jest istną kwestią w wielu dziedzinach życia. Przekład dokumentów z języka angielskiego, w ofercie naszej firmy wiąże się z uwierzytelnieniem przez przysięgłego, dotyczy to niezbędnych pism urzędowych i formalnych, takich jak dyplomy bądź umowy o pracę.

Kurs wypełniania kwasem hialuronowym

 
Kurs wypełniania kwasem hialuronowym

W naszym sklepie internetowym możesz nabyć szkolenia zarówno dla lekarzy medycyny estetycznej, jak i kosmetologów. W ofercie znajduje się m.in. kurs wypełniania kwasem hialuronowym, obejmujący część teoretyczną i praktyczną. Uczestnicy szkolenia przyglądają się lekarzowi podczas wykonywania zabiegu, a następnie powtarzają go sami (pod okiem specjalisty).

Zawód dla osób zza granicy

 
legalizacja zatrudnienia cudzoziemców

Oferowanie zajęcia osobom zza granicy to popularna praktyka zarówno wśród polskich, jak i światowych marek. Legalizacja zatrudnienia cudzoziemców to szereg usług, w których specjalizuje się nasza firma. Korzystając z naszej oferty masz pewność, że wszystkie procedury i dokumentacja przebiegać będzie zgodnie z prawem.